Oczyszczacz mechaniczny oparty tylko na naturalnych procesach usuwania zanieczyszczeń, całkowicie przyjazny dla zdrowia. Oczyszczacz AC3858 posiada CADR wynoszący 610 m3/h, dzięki czemu urządzenie oczyści powietrze w pomieszczeniu o powierzchni 20 m2 i wysokości 2,5 metra w zaledwie 5 minut, a dzięki cyrkulacji 3D czyste powietrze jeszcze szybciej dotrze do każdego miejsca w pokoju. W trybie nocnym działa bardzo cicho, emituje hałas na poziomie zaledwie 18 dB(A). Urządzenie świetnie się sprawdzi w domu, szkole czy biurze.

Oczyszczacze Philips jedyne z filtrem NanoProtect HEPA

Najważniejszym elementem każdego oczyszczacza jest filtr. To on, razem z wentylatorem, jest odpowiedzialny za usuwanie zanieczyszczeń. W zależności od oczyszczacza powietrza, możemy spotkać się z różnymi rodzajami filtrów. Oczyszczacze Philips jedyne z filtrem NanoProtect HEPA mają wysokiej klasy systemem filtracji zanieczyszczeń. Wieloetapowa budowa filtra usuwa nawet 99,97% cząsteczek mniejszych od najmniejszego wirusa (grypa, Rinowirus, Rotawirus, Parwowirus – 0,02 µm), w tym wszystkie frakcje smogu, bakterie, alergeny i szkodliwe gazy aż do 0,003 µm. Skuteczność filtrów NanoProtect HEPA jest badana przy użyciu cząsteczek o wymiarach 0,003 µm, a więc 100 razy mniejszych niż podczas badania skuteczności filtrów HEPA H13. Te najmniejsze cząsteczki są najgroźniejsze dla nas, gdyż charakteryzują się największym potencjałem chorobotwórczym i mogą dostawać się do naszego krwiobiegu i narządów takich jak mózg i serce. Dlatego obecnie usuwanie tych najmniejszych zanieczyszczeń jest kluczowe.

Niskie koszt eksploatacji, precyzyjne czujniki i łatwa obsługa

Oczyszczacze powietrza to urządzenia, które często pracują 24h na dobę, także może się okazać, że kupno droższego modelu o większej efektywności energetycznej, w perspektywie kilku lat, okaże się bardziej opłacalne.

Philips AC3858 jest w pełni zautomatyzowanym urządzeniem, łatwym w obsłudze i posiadającym 3 tryby pracy:

  • automatyczny
  • nocny
  • turbo

oraz ma wbudowany precyzyjny czujnik cząsteczek i gazów (ich wartość wyświetlana jest w postaci numerycznej i kolorystycznej LED na wyświetlaczu). To oznacza, że urządzenie kontroluje jakość powietrza w czasie rzeczywistym i automatycznie je oczyszcza, ale tylko wtedy, jeśli jest taka potrzeba. Nie musisz martwić się o ustawienia, w trybie automatycznym, po oczyszczeniu pomieszczenia z zanieczyszczeń silnik zmniejsza obroty, dzięki czemu oszczędza energię elektryczną. W trybie nocnym koszt 8 godzin to tylko 2 grosze, a w trybie turbo w założeniu 2 godzin pracy to tylko 8 groszy.[1] Pracą oczyszczacza możemy sterować poprzez dedykowaną aplikację (w każdym miejscu i czasie) lub poprzez panel sterujący wbudowany w urządzenie.

Kupno oczyszczacza to inwestycja na wiele lat, dlatego warto zaufać sprawdzonej firmie. Philips ma ponad 40 letnie doświadczenie w produkcji oczyszczaczy powietrza. Wybierając oczyszczacze Philips masz pewność, że wybierasz bezpieczną technologię oczyszczania powietrza, wyroby emitują niski poziom hałasu, są efektywne energetyczna, a certyfikaty i badania potwierdzają skuteczność oczyszczania urządzeń. Kupując oczyszczacz Philips otrzymasz dodatkowy filtr o żywotności do 3 lat za 1 zł, oznacza to nawet do 6 lat bez konieczności zakupu filtra.

[1] Test pomiaru energii elektrycznej dla trybu nocnego, wykonany w czerwcu 2021r przez Philips. Do obliczeń kosztów przyjęto cenę za 1kWh = 74 grosze.

Oczyszczacz powietrza
Philips AC3858