Inteligentny oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania

Sharp UA-KIL80E-W to topowy model oczyszczacza powietrza Sharp Ultimate Air. Dzięki najwydajniejszemu generatorowi jonów Plasmacluster Ion 25000 usuwa zanieczyszczenia z powietrza ponad 3 razy szybciej w stosunku do stosowanego we wcześniejszych modelach generatora Plasmacluster Ion 7000.

Oczyszczacz został wyposażony w pięciostopniowy system filtracji (3 filtry mechaniczne, nawilżanie oraz technologię zbilansowanej jonizacji Plasmacluster), dzięki czemu skutecznie redukuje z powietrza smog, wirusy, alergeny, bakterie, przykre zapachy oraz pleśń. Urządzenie posiada tryb automatyczny, który samodzielnie dostosowuje pracę do warunków panujących w pomieszczeniu. Wykorzystuje do tego pomiary 5 czujników jakości powietrza – temperatury, wilgotności, kurzu (w tym PM 2.5), zapachu oraz światła.

Trzycyfrowy wyświetlacz LED dostarcza precyzyjnych informacji na temat warunków panujących w pomieszczeniu, również takich jak stężenie drobnych zanieczyszczeń pyłowych (PM 2.5).

Dodatkowym atutem oczyszczacza jest długa żywotność filtrów, która sięga aż 10 lat, a dzięki funkcji automatycznego czyszczenia filtra kurzu jeszcze łatwiej zadbać o ich trwałość.

UA-KIL80E-W idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach do 62 metrów kwadratowych.

Jako że oczyszczacz to stale widoczny obiekt w naszym domu, firma Sharp zwraca uwagę na atrakcyjne wzornictwo i doskonałą jakość wykonania. Dzięki udoskonalonej, prostej konstrukcji i zaokrąglonym narożnikom, oczyszczacz powietrza UA-KIL80E-W doskonale pasuje do otoczenia. Ruchomy panel dotykowy z blokadą dotykową zapewnia łatwą obsługę i wysoki poziom przyjazności dla użytkownika. Za swoje innowacyjne i wyjątkowe wzornictwo seria UA-KIL firmy Sharp została wyróżniona nagrodą iF DESIG Award 2021. Nagroda iF DESIG AWARD jest uznawana za jedną z najważniejszych nagród za dobre wzornictwo i stanowi uznany na całym świecie znak jakości zarówno dla konsumentów, jak i członków branży.

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIL80E-W