DAIKIN to lider na rynku urządzeń z zakresu klimatyzacji, filtracji i oczyszczania powietrza.

Na przestrzeni prawie 100 lat japoński koncern wyspecjalizował się w dostarczaniu innowacyjnych i energooszczędnych technologii.

Rozwiązania DAIKIN cieszą się rosnącą popularnością ze względu na ich nowoczesność, jak również proekologiczne działania i dbałość o środowisko.

DAIKIN stawia na środowisko

Filozofią DAIKIN jest dbałość o środowisko, zarówno w zakresie produkcji jak i eksploatacji urządzeń. Przedsiębiorstwo już kilka lat temu, jako pierwsze w swojej branży wprowadziło do produkcji politykę „0 lost”, oznaczającą odpowiedzialną produkcją oraz pełne zagospodarowanie powstałych odpadów. Firma aktywnie działa na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz ochrony środowiska..

Najwyższa jakość potwierdzona Certyfikatami

Rozwiązania DAIKIN cechują się nowoczesnością oraz wydajnością.

W ramach odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku firma DAIKIN opracowała technologię Flash Streamer, która dezaktywuje koronawairusy z powietrza w ponad 99,9%.

Efektywność urządzeń Daikin jest zauważana nie tylko przez Klientów, ale jest również potwierdzona zdobytymi certyfikatami, takimi, jak: Certyfikat British Allergy Foundation, Institut Pasteur de Lille, ECARF – Fundacja Europejskiego Centrum Badania Alergii

Najważniejsze funkcje

Oczyszczacze powietrza gwarantują komfortowy klimat wewnątrz domów, biur i innych przestrzeni. Bazując na tradycji doskonałości technologicznej i konstrukcyjnej, oczyszczacze powietrza redukują zanieczyszczenia, smog, alergeny, wirusy i pleśń, zapewniając czyste powietrze i zdrowe środowisko w pomieszczeniach.

Dzięki najnowszym technologiom zużywają mniej energii, są wyjątkowo ciche i skuteczne.
P
osiadają filtr przeciw zapachowy regenerowany przez Streamer oraz wysokowydajny filtr HEPA do wychwytywania drobnych cząstek kurzu, który usuwa 99% drobnych cząstek o rozmiarze od 0,1μm do 2.5μm, bez konieczności wymiany do 10 lat.

Poprzez zamontowane czujniki kontrolowany jest zapach oraz jakość powietrza , a dodatkowo  jest ono jonizowane, co znacznie wpływa na jego jakość poprzez neutralizację dodatnich jonów emitowanych przez różne urządzenia elektroniczne.

Nawilżanie powietrza

Oczyszczacz powietrza MCK55W posiada funkcję nawilżania i oczyszczania powietrza w jednym urządzeniu. Technologia Streamer eliminuje bakterie z filtra nawilżającego, a wkład z jonami srebra zapewnia czystość na tacy nawilżającej.

Obsługiwana powierzchnia

Oczyszczacze Daikin zostały przetestowane dla kilku obowiązujących na świecie norm do obliczeń efektywnej obsługi wielkości powierzchni.

Wg normy: NRCC-54013-2011 – obsługiwana powierzchnia to 82m2

Gwarancja na urządzenia to 3 lata

https://www.daikin.pl/pl_pl/klimatyzacja-ogrzewanie-wentylacja/do-domu/oczyszczacze-powietrza.html

Oczyszczacze powietrza DAIKIN MC55W i MCK55W